Yıkanabilir İpek Maske - Yeşil
Yıkanabilir İpek Maske - Yeşil
Yıkanabilir İpek Maske - Yeşil
Yıkanabilir İpek Maske - Yeşil

Yıkanabilir İpek Maske - Yeşil - Green Washable Silk Face Mask

Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

Renk: Yeşil

İçerik: %100 Doğal Dut İpeği

Beden : Standart

Yapılan çalışmalara göre ipek kumaş; damlacık yoluyla bulaşan hastalıklarda önemli bir iletim yolu olan küçük ve aerosolize su damlacıklarının nüfuzuna karşı en yüksek dirence sahip olan kumaştır. Uzun süre kullanımda rahat nefes alınması, tekrarlanabilir temizliği, çabuk kuruması, antimikrobiyal olması ve çoklu katmanlarda kullanıldığında dahi ince oluşu bu kumaşın maske malzemesi olarak kullanımınında önemini daha da arttırmaktadır.

Yıkama Talimatı:

Şampuan veya renkliler için olan sıvı deterjan ile 30 derecede narin programda veya elde yıkanabilir. Kuru temizleme yapılabilir. Ütülenebilir.

 

Not: Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumu haricinde hijyen açısından maskelerdeiade ve değişim yapılamaz.

 

 

 

 

 

:

İpek en yüksek su buharı geçirgenliğine sahip kumaştır, bu sebeple terletmez. Isıl soğurganlık özelliği sayesinde yazın serin, kışın sıcak hissi verir. Hidrofobik bir kumaştır, bu yüzden damlacık nüfus etmez, nemlenmez. Ev tozu akarı ve bakteri barındırmaz. Diğer kumaşlara göre vücut kokusunu içine almaz. Uzun süre kullanılabilir ve yıkanabilir, deformasyona uğramaz. Isıya dayanıklıdır. Hafif ve incedir. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı yüksek düzeyde koruyucudur. Araştırmalar ipek kumaşın küçük ve aerosolize su damlacıklarını geçirmeye karşı dirençli olduğunu, bu nedenle maske için en ideal olduğunu göstermektedir.

Etiketler
maske,